Снаата ја подмлади свекрватаЗанимливости
Успешно

Снаата ја подмлади свекрвата

Свекрвата по име Фен конечно прифатила да учествува во мејкап трансформацијата која и ја направи нејзината снаа. „Посакав мојата свекрва…

Најубавата жена на светот во 2017 година потполно се промениШоу бизнис и трач
Лошо

Најубавата жена на светот во 2017 година потполно се промени

Во 2017 година, магазинот Максим ја прогласи за најубава жена во светот. Сега таа го претстави својот нов стил на…

Филм кој за 20 дена заработи повеќе од милијарда долариМузика и филм
Заслужено

Филм кој за 20 дена заработи повеќе од милијарда долари

Филмот Star Wars: The Last Jedi за помалку од три недели прикажување заработи повеќе од една милијарда долари. The Last…

10 најдобри филмови во 2017 годинаМузика и филм
Одличен избор

10 најдобри филмови во 2017 година

Новогодишните празници се време на рекапитализација на минатата година и изработка на планови за наредната година, како и времето кога…