Селена Гомез хоспитализирана во ментална болницаШоу бизнис и трач

Селена Гомез хоспитализирана во ментална болница

Од трансплантацијата на бубрег во 2017 година, Селена Гомез страда од емоционална криза и напади на паника: таа сега е…

Секси фотосесија на Емили Ратајковски за новиот парфем на Paco RabanneМода и убавина
ПРЕКРАСНА Е

Секси фотосесија на Емили Ратајковски за новиот парфем на Paco Rabanne

Првата фотографија од кампањата, Ратајковски ги сподели минатиот месец на својот Инстаграм профил кој има над 20 милиони следбеници.  Овојпат,…

Цеца и Анастасија со нови исти фризуриШоу бизнис и трач
МАЈКА И ЌЕРКА

Цеца и Анастасија со нови исти фризури

Викендов Анастасија Ражнатовиќ ја изненади јавноста постирајќи фотогарфија на која се појави со сосема поинаква фризура. Имено, малата на Цеца,…

Јелена Карлеуша се појави со стајлинг од милион долариШоу бизнис и трач
СЕКОГАШ УНИКАТНА

Јелена Карлеуша се појави со стајлинг од милион долари

Јелена Карлеуша, откако го минуваше својот одмор на Малдиви, каде беше со својот сопруг Душко Тошиќ и нејзините ќерки Атина…

Драстична, неверојатна трансформација на глумицата за филмот “Destroyer”Музика и филм
непрепознатлива

Драстична, неверојатна трансформација на глумицата за филмот “Destroyer”

Актерката Никол Кидман драстично го промени изгледот за потребите на снимањето на новата драма “Destroyer” во која глуми уморна и…

Пипа Мидлтон и нејзиниот сопруг станаа родителиШоу бизнис и трач
нека им е со среќа!

Пипа Мидлтон и нејзиниот сопруг станаа родители

Сестрата на Кејт Мидлтон, Пипа Мидлтон, и нејзиниот сопруг Џејмс, станаа родители на момче од како Пипа се породи во понеделникот…

Алесандра Амбросио ги отвори вратите на домот во кој живееШоу бизнис и трач
ИНТЕРЕСНО

Алесандра Амбросио ги отвори вратите на домот во кој живее

Алесандра Амбросио ја покани екипата на Architectural Digest да ѕирне во куќата во која живее со своите две деца. Имотот…

Толку тенок што најверојатно нема да има влез за слушалки, тоа е новиот iPad Pro 2018Мобилни и технологија
што мислите вие?

Толку тенок што најверојатно нема да има влез за слушалки, тоа е новиот iPad Pro 2018

Според најновите информации, iPad Pro 2018 би можел да биде неверојатно тенок, дури и нема да има влез за слушалки.…

Ексклузивен дизајн на 2019 Ford Fiesta ST-Line RedАвто-мото
совршен!

Ексклузивен дизајн на 2019 Ford Fiesta ST-Line Red

Пристигна новата генерација на Ford Fiesta која доби спортски редизајн, а сега изгледа уште подобро и попривлечно. ST-Line Red е…

Македонија го изгуби мечот во ЕреванСпорт
за жал..

Македонија го изгуби мечот во Ереван

Македонската фудбалска репрезентација претрпе тежок пораз на вечерашното гостување во Ереван кај Ерменија во ракмките на четвртото коло во Лигата…