10те најбрзите SUV модели на светотАвто-мото
дефинитивно најдобри

10те најбрзите SUV модели на светот

На пазарот се појавуваат сè повеќе SUV модели со карактеристики на суперспортски автомобили иако во почетокот не беа замислени како…

Најавена е новата сезона на “Top Gear” во која гостува и Кен БлокМузика и филм
добра најава..

Најавена е новата сезона на “Top Gear” во која гостува и Кен Блок

По првите епизоди на новата сезона на шоуто “Grand Tour”, имаме прилика да ја погледнеме и најавата за следната сезона…

Стилот со пари не се купува, модна утка на Петра Еклстоун!Шоу бизнис и трач
модна катастрофа

Стилот со пари не се купува, модна утка на Петра Еклстоун!

Петра Еклстоун, ќерката на сопственикот на Formula 1 и поранешната хрватска манекенка Славица Радиќ, може да си приушти сè што…