Летово ја обновија врската, а сега ја подигнаа и на повисоко нивоШоу бизнис и трач

Летово ја обновија врската, а сега ја подигнаа и на повисоко ниво

Откако летово ја обновија романсата, Бруклин Бекам и Клои Морек ја подигнаа врската до повисоко ниво. Бруклин Бекам и Клои…

За овие фустани кој не остана рамнодушен во 2017Мода и убавина

За овие фустани кој не остана рамнодушен во 2017

На црвениот тепих продефилираа занимливи креации, а овие никого не оставија рамнодушен. Се истакнаа и го вратија гламурот на место.…

Карактеристики кои ги привлекуваат мажитеЗанимливости

Карактеристики кои ги привлекуваат мажите

Постојат некои универзални карактеристики на кој „паѓаат“ сите мажи. Многу истражувања покажале дека следниве карактеристики на жените, влијаат позитивно кај…

Се огласи сестрата на Меган МарклШоу бизнис и трач

Се огласи сестрата на Меган Маркл

Полусестрата на американската актерка Меган Маркл реагираше на изјавата на принцот Хари дека неговата свршеница „конечно има семејство кое никогаш…