Ријана се здебели 20килограми и се пофали со новото изданиеШоу бизнис и трач

Ријана се здебели 20килограми и се пофали со новото издание

Ријана е една од неколкуте жени од светската јавна сцена која призна дека ужива во храната и не смета на…

Меган Маркл на момент заборави на однесувањетоШоу бизнис и трач
Британците ја прогласија за „проблематична“

Меган Маркл на момент заборави на однесувањето

Меган Маркл ги налути Британците со своето однесување на Божиќната церемонија во Сандрингем. Освен чувањето на протоколот цврсто и со…

Ова се десет земји каде што живеат најзгодните мажи според блогерката ГлоријаЗанимливости

Ова се десет земји каде што живеат најзгодните мажи според блогерката Глорија

Блогерката Глорија Атанмо посети пет континенти и 43 земји и направи детален список од десет земји во кои, според неа,…

Клои Кардашијан откри во кој месец од бременоста еШоу бизнис и трач
Конечно откри

Клои Кардашијан откри во кој месец од бременоста е

Минатата недела Клои Кардашијан конечно ја демистифицираше нејзината бременост. Таа призна дека е бремена со избраникот, кошаркар Тристан Томпсон. Сега…