Ријана провоцира во тесен кожен фустан на концертот на Џеј-Зи!Шоу бизнис и трач
сензуално, мхм..

Ријана провоцира во тесен кожен фустан на концертот на Џеј-Зи!

Пејачката од Барбадос се појави во своето најсекси издание досега и тоа на концертот на својот ментор – Џеј-Зи. Славниот…

Дали Брајан Кристанте ќе биде дел од Манчестер Јунајтед?Спорт
тој го посакува тоа..

Дали Брајан Кристанте ќе биде дел од Манчестер Јунајтед?

Кога е во прашање Манчестер Јунајтед секогаш се споменуваат одредени имиња како потенцијални засилувања, а едно од нив за кој…

Памела Андерсон во супер секси издание на 50 години!Мода и убавина
Незаменлива!

Памела Андерсон во супер секси издание на 50 години!

Некогашната Плјејбој зајачица Памела Андерсон повторно ни покажува дека нејзината сензуалност не познава години и граници и овој пат соработувала…

Роденденска прослава во необичен стил!Шоу бизнис и трач
невкусно

Роденденска прослава во необичен стил!

Американската пејчка Кристина Агилера за прославата на нејзиниот 37 роденден, одбрала необична модна комбинација па кога се појавила на сите…