Непрепознатлива после толку ботоксШоу бизнис и трач

Непрепознатлива после толку ботокс

Добро паметиме како актерката Никол Кидман изгледаше пред вбризгувањето на ботокс, додека важеше за една од најубавите жени во светот.…

Вака изгледал Бабунски како детеШоу бизнис и трач

Вака изгледал Бабунски како дете

Секогаш се интересни фотографиите на кои се гледа како сме изгледале како млади. На насловната фотографија е еден македонски репрезентативец…

Познатата глумица наскоро ќе стане мајкаШоу бизнис и трач

Познатата глумица наскоро ќе стане мајка

Кирстен Даст чека дете со нејзиниот партнер и колега Џеси Племонс. Кирстен Данст и Џез Племонс глумеа заедно во популарната…

Црвена Звезда вечерва загуби втор пат оваа сезона во ЕвролигатаСпорт
Вести

Црвена Звезда вечерва загуби втор пат оваа сезона во Евролигата

Црвена Звезда вечерва загуби втор пат оваа сезона во Евролигата, од Панатинаикос кој победи среде Белград со резултат 69:63. Црвено-белите…

Дара Бубамара: Никогаш нема да и простам на КарлеушаШоу бизнис и трач
Екстра

Дара Бубамара: Никогаш нема да и простам на Карлеуша

Дара Бубамара и Јелена Карлеуша со години не се во добри односи, но се чини дека во последно време не…

Милан Станковиќ доживеал тешка сообраќајна несреќаШоу бизнис и трач
Шокантно

Милан Станковиќ доживеал тешка сообраќајна несреќа

Милан Станковиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа откако пред две недели одеше на настап. Како пишуваат медиумите, пејачот слетал од патот,…

Мараја Кери повторно пијана?!Шоу бизнис и трач
Шокантно

Мараја Кери повторно пијана?!

Мараја Кери ја доведе својата линија во состојба каква што посакуваше, па сега се појавува во јавноста кога и да…

Џен Атор од “Women’s Health” открива која е магичната формула на луѓето со фит тело”Здравје и Фитнес

Џен Атор од “Women’s Health” открива која е магичната формула на луѓето со фит тело”

Дали е возможно да бидете фит без многу труд ќе ви одговори  Џен Атор, директорка за фитнес на сајтот “Women’s…

Гомез се врати во вториот тим Штутгарт!Спорт
прва љубов

Гомез се врати во вториот тим Штутгарт!

Германскиот напаѓач, Марио Гомез ја заврши својата приказна со Волфзбург и се врати во клубот во кој се промовираше на…

Колку радикално Мет Дејмон ги воспитува ќерките?Шоу бизнис и трач
Веројатно е во право..

Колку радикално Мет Дејмон ги воспитува ќерките?

Никој не сака “размазени детишта” па токму затоа еден од најпопуларните холивудски актери презел мерки со цел неговите четири ќерки…