Клои Кардашијан потврди дека ќе има бебе!Шоу бизнис и трач
Нека им е со среќа..

Клои Кардашијан потврди дека ќе има бебе!

Клои Кардашијан од како со месеци ги држеше медиумите во неизвеснист, исполнети со најразлични шпекулации околу нејзината бременост,  конечно ја…

Милан се огласи за „заминувањето“ на БонучиСпорт
има една вистина!

Милан се огласи за „заминувањето“ на Бонучи

Милан дефинитивно нема добро резултати оваа сезона и покрај сериозните вложени средства во летниот преоден рок, а тоа секако има…

Елен Диџенерис, лезбејката која има успешен и среќен живот!Шоу бизнис и трач
битно тие се среќни!

Елен Диџенерис, лезбејката која има успешен и среќен живот!

Еден од долготрајните бракови во Холивуд е на комичарката Елен Диџенерис и нејзината одбраничка, глумицата Порша де Роси кои се заедно…

Kако изгледа новиот Galaxy A8 со две предни камери и голем екран?Мобилни и технологија
добра понуда!

Kако изгледа новиот Galaxy A8 со две предни камери и голем екран?

Јужнокорејската компанија го претстави новиот член од „А“ семејството – станува збор за Galaxy A8 за 2018-та година. Galaxy A8…