Детален хороскоп за секој знак поединечно: Еве што ве очекува во 2018Хороскоп
Што велат ѕвездите?

Детален хороскоп за секој знак поединечно: Еве што ве очекува во 2018

Овен За овените 2018 година ќе биде многу возбудлива. Годишниот хороскоп покажува дека целиот напор на Овените ќе се исплати…

Арсенал ќе биде ослабен на утрешното дерби со Вест ХемСпорт
Вести

Арсенал ќе биде ослабен на утрешното дерби со Вест Хем

Арсенал ќе биде ослабен на утрешното дерби со Вест Хем. Менаџерот на топџиите Арсен Венгер ќе ги нема на располагање…

Сораја во врска со провокативните фотографии – Тоа е уметностШоу бизнис и трач
Екстра

Сораја во врска со провокативните фотографии – Тоа е уметност

Сораја привлече големо внимание поради провокативното однесување и уште попровокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи. Во едно интервју…

Ивана Петерс со нова песнаМузика и филм
Нова песна

Ивана Петерс со нова песна

По големите успеси во бендовите Тап 011 и Негатив, Ивана Петерс конечно го објави првиот соло сингл, а во ова…

Сека Алексиќ призна дека користи фотошопШоу бизнис и трач
Екстра

Сека Алексиќ призна дека користи фотошоп

Бидејќи има еден од најпратените Инстаграм профили на српската сцена, Сека Алексиќ се труди секоја објавена фотографија да изгледа што…

Николија Јовановиќ во врска со анорексијатаШоу бизнис и трач
Вести

Николија Јовановиќ во врска со анорексијата

Николија Јовановиќ беше тема на медиумите поради нејзината анорексија. Пејачката која ја роди ќерката Реа, имала здравствени проблеми. Иако е…

Уште еден ужасен стајлинг на пејачката со веренички прстен!Шоу бизнис и трач
личи на веренички..

Уште еден ужасен стајлинг на пејачката со веренички прстен!

46 годишната пејачка Мараја Кери овој петок уживаше со своето помладо момче Брајан Танака (33), а покажа и уште еден…

Ексклузивни фотографии од венчавката на Кејт АптонШоу бизнис и трач
права принцеза

Ексклузивни фотографии од венчавката на Кејт Аптон

Минатиот месец во Италија се одржа магичната венчавка на прекрасната Кејт Аптон и бејзбол играчот Џастин Верландер,и несомнено беше настан…

Која е девојката што го освојува Холивуд?Шоу бизнис и трач
интересен стајлинг

Која е девојката што го освојува Холивуд?

34 годишната глумица Лупита Нијанго се појави за првпат во 2013та година и не освои со нејзиниот талент, но исто…

Ешли Грахам со реални фотографии од нејзиното тело во “Vogue”Мода и убавина
таа секако плени

Ешли Грахам со реални фотографии од нејзиното тело во “Vogue”

Преубавата плус сајз манекенка Ешли Грахам овој пат ја краси насловната страница на италијанскиот “Vogue” во нејзиното реално издание. Ешли,…