Најпознати лажни заднициШоу бизнис и трач
Гигантски задници

Најпознати лажни задници

Иако одбиваат да признаат дека тие биле подложени на естетска хирургија, доволно е да се споредат сликите “пред и потоа”…

Инстаграм воведе највеќе промени во последниве годиниМобилни и технологија
И не е тоа толку лошо

Инстаграм воведе највеќе промени во последниве години

Инстаграм воведе најголеми промени од 2013 година, извести Independent. Ова се две нови опции: Stories Highlights и Stories Archive кои помагаат да…

Ед Ширан го прекрши кралскиот протоколШоу бизнис и трач
Момент на невнимание

Ед Ширан го прекрши кралскиот протокол

Несериозниот гест на популарниот пејач Ед Ширан за време на доделувашето на МБЕ наградите во Бакингемска палата предизвика големо медиумско…

Магазинот се извини на Меланија Трамп за обвиненијата дека е ескорт дамаШоу бизнис и трач

Магазинот се извини на Меланија Трамп за обвиненијата дека е ескорт дама

Словенечкото женско списание “Сузи” се извини на прва дама на САД Меланија Трамп, родена во Словенија, поради написот во кој…

Поранешниот сопруг на норвешката принцеза со обвиненија за Кевин СпејсиШоу бизнис и трач
Упс..

Поранешниот сопруг на норвешката принцеза со обвиненија за Кевин Спејси

Поранешниот сопруг на ќерката на норвешкиот крал Харалд Пети изјави дека американскиот актер Кевин Спејси го допирал на концертот во…