Јирген Клоп потврди дека Алберто Морено ќе мора да паузира поради повредаСпорт
Вести

Јирген Клоп потврди дека Алберто Морено ќе мора да паузира поради повреда

Јирген Клоп потврди денес дека Алберто Морено ќе мора да паузира поради повреда добиена на мечот од Лигата на шампионите…

Паоло Героро е суспендиран на една годинаСпорт
Вести

Паоло Героро е суспендиран на една година

Паоло Героро е суспендиран на една година од страна на ФИФА поради користење кокаин. Напаѓачот на Фламенго паднал на допинг…

Кајли Џенер и Клои Кардашијан ќе се породат на ист ден?!Шоу бизнис и трач
Екстра

Кајли Џенер и Клои Кардашијан ќе се породат на ист ден?!

Познатите сестри уште не ја потврдија бременоста, но странските медиуми веќе дознаа кога и како Клои Кардашијан и Кајли Џенер…

Џеј Зи јавно му испрати порака на Кање ВестШоу бизнис и трач
Екстра

Џеј Зи јавно му испрати порака на Кање Вест

Кање Вест и Џеј Зи некогаш беа најдобри, а веројатно и најмоќни пријатели на музичката сцена. Сето тоа се промени…

Војвотката Кејт во кратко фустанче и одлично и стоиШоу бизнис и трач

Војвотката Кејт во кратко фустанче и одлично и стои

Откако стана дел од кралското семејство за Кејт Мидлтон (35) почнаа да важат строги правила за облекување. До сега таа…

Кралицата Елизабета нема да присуствува на венчавката на Хари и МеганШоу бизнис и трач

Кралицата Елизабета нема да присуствува на венчавката на Хари и Меган

Венчавката на принцот Хари и неговата свршеничка Меган Маркл, со денови е топ тема во светските медиуми. Парот ја објавил…

Овие манекенки владеат на InstagramШоу бизнис и трач

Овие манекенки владеат на Instagram

Ова е листата манекенки кои владееле со Instagram во 2017 година. 1. Кендал Џенер – има неверојатни 83,7 милиони следбеници…

Ферги призна дека била зависник од дрога!Шоу бизнис и трач
пример како не треба..

Ферги призна дека била зависник од дрога!

Познатата пејачка и глумица Ферги јавно проговори за својот проблем, завсиноста од дрога која јавно призна дека за време на…

Џорџина Родригез откри детаљи за љубовната врска со Кристијано РоналдоШоу бизнис и трач
пар од соништата

Џорџина Родригез откри детаљи за љубовната врска со Кристијано Роналдо

Конечно, за прв пат вереницата на најдобриот фудбалер на светот, Кристијано Роналдо и мајката на неговото дете  откри детали за…

Погледнете колку пара на чевли може да облече Сара Џесика Паркер за 90 секунди? ( ВИДЕО )Шоу бизнис и трач
хахах, не се сомневавме

Погледнете колку пара на чевли може да облече Сара Џесика Паркер за 90 секунди? ( ВИДЕО )

Магазинот „Ел“сними интересно видео кое го објави кон почетокот на овој месец каде Сара Џесика Паркер е снимена во поп-ап…