Гвен Стефани: Моите деца за Божиќ сакаат поклони од ГучиШоу бизнис и трач
Шокантно

Гвен Стефани: Моите деца за Божиќ сакаат поклони од Гучи

Гвен Стефани ја шокираше јавноста со изјавите од страна на нејзините деца, за кои тврди дека сега почнале да бараат…

Лионел Меси изјави дека доколку Аргентина доживее неуспех сите играчи ќе треба да се повлечат од националниот тимСпорт
Вести

Лионел Меси изјави дека доколку Аргентина доживее неуспех сите играчи ќе треба да се повлечат од националниот тим

Лионел Меси изјави дека доколку репрезентацијата на Аргентина доживее неуспех на Светското првенство во Русија, сите играчи ќе треба да…

Ријана во чорапи од 1 340 долариМода и убавина
Шокантно

Ријана во чорапи од 1 340 долари

Ријана не навикна на естравагантни модни комбинации, па така со нетрпение чекаме да прошета, за папараците да можат да ја…

Ким Кардашијан со ново реално шоуШоу бизнис и трач
Реално шоу

Ким Кардашијан со ново реално шоу

Ким Кардашијан е жена која не застанува кога е работата во прашање. Само што ги претстави новиот парфем и апликација,…

Рада Манојловиќ: Јелена Карлеуша со години го прави тоа што ние сега го сфативмеШоу бизнис и трач
Екстра

Рада Манојловиќ: Јелена Карлеуша со години го прави тоа што ние сега го сфативме

Рада Манојловиќ од неодамна гостуваше во една емисија, каде се појави во провокативно издание. Во интервјуто откри дека намерно така…

Како ги поставувате Вие сијаличките на вашата новогодишна елка?Занимливости

Како ги поставувате Вие сијаличките на вашата новогодишна елка?

Како ги поставувате Вие сијаличките на вашата новогодишна елка – хоризонтално или вертикално? Има многу дилеми околу китењето не елката – која…

Криси Тиген сподели фотографии на кои го покажува трудничкото стомачеШоу бизнис и трач

Криси Тиген сподели фотографии на кои го покажува трудничкото стомаче

Криси Тиген ужива во втората бременост со семејството. 32-годишниот модел сподели фотографии од семејна собиранка. Во тропски стил, Тиген позираше…

Еве кој ќе заработи најмногу за новогодишната ноќ!Шоу бизнис и трач

Еве кој ќе заработи најмногу за новогодишната ноќ!

Новогодишната ноќ е вистинска добивка за пејачите, бидејќи за една вечер заработуваат огромна сума на пари. И оваа Нова Година…

Овие обичаи ги има британското кралско семејство за БожиќЗанимливости

Овие обичаи ги има британското кралско семејство за Божиќ

Британското кралско семејство има свои традиции според кои се води секоја година за Божиќ. Имавме можност да видиме како изгледааат божиќните…

Alpine Premiere EditionАвто-мото
Се е кажано..

Alpine Premiere Edition

Премиерата на моделот А110 на саемот во Женева оваа година го означи враќањето на подзаборавената француска компанија за спортски автомобили,…