Актерскиот пар ретко ги гледаме на црвениот тепих, но заљубени се како и првиот денШоу бизнис и трач

Актерскиот пар ретко ги гледаме на црвениот тепих, но заљубени се како и првиот ден

Актерите Ештон Кучер и Мила Кунис ретко ги посетуваат премиерите и прославите во Холивуд. Родителството ја смени целосно двојката, и…

Штом ја видела оваа фотографија, Јулија одма го остави сопруготШоу бизнис и трач

Штом ја видела оваа фотографија, Јулија одма го остави сопругот

Преубавата Џулија, поранешен модел, а сега детски стоматолог, често го започнува утрото со кафе и го листа Instagram. Исто како…

Кели Куоко се мажи по втор патШоу бизнис и трач
И се насмевна среќата

Кели Куоко се мажи по втор пат

Актерката Кели Куоко, ѕвездата на серијата “Биг Бенг Теорија”, вчера го прослави 32. роденден, како и веридбата. Колку беше среќна,…

Адриана Лима разменува страсни бакнежи со своето момче Метин Хара!Шоу бизнис и трач
сепак се заедно

Адриана Лима разменува страсни бакнежи со своето момче Метин Хара!

Ангелот на Викторија Сикрет не дозволи нејзиата љубов со Метин Хара да биде оцрнета, па веднаш по шпекулациите дека нивната…

Погледнете го трејлерот на “Avengers: Infinity War”Музика и филм
навистина интересно

Погледнете го трејлерот на “Avengers: Infinity War”

Еден од најисчекуваните филмови за 2018 година го објави својот официјален трејлер пред три дена и направи вистинска сензација. Станува…

Погба го очекува нашиот Јане на ,,Олд Трафорд”Спорт
убаво кажано..

Погба го очекува нашиот Јане на ,,Олд Трафорд”

Светски познатиот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Погба, на својот официјален профил на социјалните мрежи објави слика и испрати покана…

Марсениќ се сели од наредната сезона во Фуксе БерлинСпорт
Нека му е со среќа!

Марсениќ се сели од наредната сезона во Фуксе Берлин

Мијајло Марсениќ стигна до последната година од договорот со РК Вардар, а од денес е познато чиј дрес ќе го…

Испратете пари преку порака само со новиот апдејт на iOS!Мобилни и технологија
да го пробаме

Испратете пари преку порака само со новиот апдејт на iOS!

Американската компанија Apple го претстави новиот апдејт на iOS кој што отстранува бројни багови, но и нуди нови можности. Станува…

Британската фанк сензација The Haggis Horns во СкопјеНастани
Не пропуштајте!

Британската фанк сензација The Haggis Horns во Скопје

Во среда, на 6 декември, со почеток во 22 часот, во ноќниот клуб „Станица 26“, концертната агенција и продукција „3Гонга“…