Mazda 6 го покажа своето новото издание!Авто-мото
преубава технологија

Mazda 6 го покажа своето новото издание!

Mazda по втор пат ја освежи актуелната “шестка”, a oсвен новите стилски детали, пристигнува и мотор со 250 коњски сили.…

Како да ја одржувате вашата фарбана коса?Мода и убавина
интересни совети

Како да ја одржувате вашата фарбана коса?

Фарбаната коса бара дополнителна нега за разлика од нефарбаната бидејќи хемикалиите кои ги содржат боите за коса можат да ја…

И на 52 години сеуште е секс симбол!Шоу бизнис и трач
Лепотица..

И на 52 години сеуште е секс симбол!

Зад Елизабет Харли стојат 30 години успешна актерска и манекенска кариера. Но, годините за неа се очигледно само бројки бидејќи…

Мурињо пресреќен за победата над Арсенал!Спорт
неверојатно добро

Мурињо пресреќен за победата над Арсенал!

Манчестер Јунајтед денеска го победи Арсенал со 3:1 и стана првиот тим што победил на „Емирејтс“ по Баерн Минхен во…