Софија Вергара ги искоментира гакичкитеМода и убавина

Софија Вергара ги искоментира гакичките

Актерката ја претстави својата дизајнерска колекција на гаќи, за што веднаш се вљуби. Тие тврдат дека се направени од меки…

Амбер во провокативен фустан на роденденска забаваШоу бизнис и трач

Амбер во провокативен фустан на роденденска забава

 Британската актерка, ѕвездата на “Towie” серијата, покажа уште еден пример за исечени фустани што може да ги облечат само најхрабрите.…

Ова е новогодишната елка во Лафајет во ПаризЗанимливости
Без конкуренција

Ова е новогодишната елка во Лафајет во Париз

Лафајет во Париз апсолутно ја надминува конкуренцијата со својот раскош и со уште една традиција – спектакуларните, различни, новогодишни елки…