Оваа манекенка со својот секси танц го распамети инстаграмШоу бизнис и трач

Оваа манекенка со својот секси танц го распамети инстаграм

Зулека Ривера е поранешна мисица и модел која светска слава ја стекна со улогата во спотот на Луис Фонси. Зулека…

Дали имаме нов селебрити пар?Шоу бизнис и трач
каква мода...

Дали имаме нов селебрити пар?

Мината ноќ во Њујорк беше одржано претставување на легендарниот календар Pirelli за 2018 година, а на црвениот тепих, целото внимание…

Хоуп Соло била сексуално нападната од Сеп Блатер!Спорт
срамота...

Хоуп Соло била сексуално нападната од Сеп Блатер!

Хоуп Соло со своите настапи и успеси за американската фудбалска репрезетанција во периодот од 2000 до 2016 година се претвори…

Кејт Хадсон проговри околу гласините дека е заедно со Бред Пит!Шоу бизнис и трач
Да веруваме ли?

Кејт Хадсон проговри околу гласините дека е заедно со Бред Пит!

Во медиумите откако се случи разводот на еден од најубавите холивудски парови, Анџелина Џоли и Бред Пит,прво се појави приказната…

Млада и талентирана пејачка, со еден куп хируршки зафати на неа!Шоу бизнис и трач
Славата го прави своето!

Млада и талентирана пејачка, со еден куп хируршки зафати на неа!

Иако има само 24 години, популарната пејачка очигледно низ изминатите години се подложила на низа пластични операции, а сега таа…

Дрејк со колекција на Биркин ташни!Шоу бизнис и трач
Сака убави работи!

Дрејк со колекција на Биркин ташни!

Најпопуларната женска чанта на светот oвој пат ги заинтригира и мажите, па познатиот фудбалер Кристијано Роналдо сега има опасна конкуренција.…

Фановите се згрозени од овој бакнежШоу бизнис и трач

Фановите се згрозени од овој бакнеж

Луѓето се згрозени од фотографијата од прославата на славниот актер Кирк Даглас. @catherinezetajones & Kirk Douglas Great photos❤😙 #kirkdouglas#catherinezetajones#michaeldouglas#losangeles#beverlyhills#LAMissions#LegacyOfVisionGala#icon#legend#😙 A…

Роб Кардашијан го прослави 1 роденден на ќерката ДримШоу бизнис и трач
Екстра

Роб Кардашијан го прослави 1 роденден на ќерката Дрим

Роб Кардашијан организираше семејна прослава за роденденот на неговата ќерка Дрим. Во серија Снепчет постови, Ким и Клои го славеа…

Македонската репрезентација ги заврши подготовките за утрешниот дуел со НорвешкаСпорт
Вести

Македонската репрезентација ги заврши подготовките за утрешниот дуел со Норвешка

Македонската репрезентација со денешниот тренинг ги заврши подготовките во Скопје во пресрет на утрешниот дуел со Норвешка. Тренерот Ангеловски и…

Шведска ја победи Италија со 1-0Спорт
Победнички тим

Шведска ја победи Италија со 1-0

Шведска со 1-0 ја победи Италија во првиот натпревар од баражот за Светското првенство во Русија. Голот за Швеѓаните го…