Што се случува со Амбер Херд?Шоу бизнис и трач
Што ти прави љубовтаа..

Што се случува со Амбер Херд?

Амбер Херд е непрепознатлива на новите фотографии, и сите се прашуваат што се случило со неа и нејзиниот стајлинг. 31-годишната…

Мурињо ги презентираше кандидатите за освојување на титулата во Премиер лигатаСпорт
Што предвидувате вие?

Мурињо ги презентираше кандидатите за освојување на титулата во Премиер лигата

Манчестер Сити е на првото место на табелата во Англија со 5 бода повеќе од Јунајтед, но Мурињо смета дека…

Најдобриот гејмерски телефон, Razer Phone!Мобилни и технологија
сон за секое дете

Најдобриот гејмерски телефон, Razer Phone!

Американската компанија Razer го претстави својот прв паметен телефон Razer Phone кој што е креиран првенствено за гејмерите кои што…

Ријана се враќа на сцената заедно со рап песната Lemon!Шоу бизнис и трач
Сезона на лимони..

Ријана се враќа на сцената заедно со рап песната Lemon!

Последниве неколку месеци Ријана реши да ги запостави филмските проекти и повторно се посвети на музиката па заедно со N.E.R.D. ја…

Ана Николиќ се разведува од Раста!Шоу бизнис и трач
До тука било..

Ана Николиќ се разведува од Раста!

Сепак не е се како што изгледа, па поради после зачестените кавги и несогласувања Ана Николиќ реши да стави крај…

Овие дами сакаат секс играчкиШоу бизнис и трач

Овие дами сакаат секс играчки

Малата љубов кон себе никогаш не смета. Тоа знаат ѕвездите, кои признаваат дека употребуваат  понекогаш разни помагала. Ријана Важи за…