Славен глумец ја посрамоти сопругата со јавно изневерувањеШоу бизнис и трач

Славен глумец ја посрамоти сопругата со јавно изневерување

Познатиот холивудски актер Хуан Мекгрегор по 22 години брак бил фатенн како разменува нежности со својата филмска партнерка. Макгрегор е…

245 луѓе скокнаа од мост за ГинисЗанимливости

245 луѓе скокнаа од мост за Гинис

Од мостот во бразилскиот град Хортоландија, 245 луѓе скокнале на јажиња истовремено. Сите учесници носеа заштитна опрема и никој не…

Ова е трансексуалниот модел кој го краси ноемврискиот број на PlayboyШоу бизнис и трач

Ова е трансексуалниот модел кој го краси ноемврискиот број на Playboy

Дваесет и шест-годишниот модел Инес Рау стана првиот трансексуален модел што се фотографираше за насловната страница на познатиот магазин „Плејбој”.…

Кои се хит потпетиците на Селена Гомез?Шоу бизнис и трач
Дефинитивно не!

Кои се хит потпетиците на Селена Гомез?

Изгледот на Селена Гомез уште еднаш ги воодушеви присутните на Доделувањето на модните награди од списанието ИнСтајл (InStyle), настан на…

Фановите разочарани од природниот изглед на познатата романска актерка и манекенка!Шоу бизнис и трач
И ние сме...

Фановите разочарани од природниот изглед на познатата романска актерка и манекенка!

За една од најубавите жени во Европа важи Мадалина Генеа,романска актерка и манекенка. Мадалина е позната по својата совршена убавина,…

Плаќајте преку PayPal кој ќе биде достапен преку Messenger на FacebookМобилни и технологија
Одлична новост!

Плаќајте преку PayPal кој ќе биде достапен преку Messenger на Facebook

PayPal воведува ново плаќањето кое ќе може да биде извршено и преку Messenger на Faceboook, а услугата за корисниците во…

Погледнете го и воодушевете се од Toyota Fine-Comfort Ride концептотАвто-мото
одлична замисла

Погледнете го и воодушевете се од Toyota Fine-Comfort Ride концептот

Toyota претставија уште еден од нивните концепти од Tokyo Motor Show, наречен Fine-Comfort Ride, напојувано водородни горивни ќелии. Toyota Fine-Comfort…

Саманта се брани, не е виновна што нема да има трето продожение на Сексот и градот!Музика и филм
Многу непријатно..

Саманта се брани, не е виновна што нема да има трето продожение на Сексот и градот!

Сара Џесика Паркер даде изјава дека снимањето на третиот дел од Сексот и градот нема да се случи и дека…

Луис Хамилтон победник на трката за Големата награда на САДАвто-мото
Вести

Луис Хамилтон победник на трката за Големата награда на САД

Британскиот возач Луис Хамилтон е победник на трката за Големата награда на САД. Луис на почетокот го загуби двобојот со Себастијан…

Милан потврди дека ја прекинува соработката со АдидасСпорт
Вести

Милан потврди дека ја прекинува соработката со Адидас

Милан денеска официјално потврди дека по речиси две децении се прекинува соработката со компанијата за спортска опрема Адидас. Милан и…