Ким Кардашијан – Селфито излезе од модаШоу бизнис и трач
Вести

Ким Кардашијан – Селфито излезе од мода

Постои причина зошто интернетот ја именува Ким Кардашијан за кралица на селфито. Оваа реалити ѕвезда не научи и како правилно…

Ана Ивановиќ и Бастијан одбраа српско име за своето синчеШоу бизнис и трач
Екстра

Ана Ивановиќ и Бастијан одбраа српско име за своето синче

Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастијан во февруари ќе го дочекаат своето прво синче, а славниот брачен пар сериозно размислува…