Фигура на која може да подзавидите, преубавата Ел Макферсон!Шоу бизнис и трач
сигурно ги осигурала!

Фигура на која може да подзавидите, преубавата Ел Макферсон!

Ел Макферсон е поранешен топ модел и сопственик на едни од најубавите нозе, која поради совршените пропорции на телото ја…

Зачувајте го здравјето со само еден зеленчук дневно!Здравје и Фитнес
Mмм, ја обожаваме..

Зачувајте го здравјето со само еден зеленчук дневно!

Есента е сезона со чести настинки па навреме треба да се заштитиме и да ги набавиме потребните препарати со кои…

Париз, Мадрид и Лисабон се домаќини на ЛШ!Спорт
Спремни сме!

Париз, Мадрид и Лисабон се домаќини на ЛШ!

Париз, Мадрид и Лисабон, односно дуелите кои ќе се одиграат во овие градови во Лигата на шампионите, ќе бидат во…

Аманда Холден ја растресе Европа со само еден фустан..Шоу бизнис и трач
што е многу, многу е..

Аманда Холден ја растресе Европа со само еден фустан..

Иако е позната по шок изненадувањата која сака да ги приредува овој пат Аманда Холден малку претера.. Британската водителка обожава…

Вистинска љубов која трае со годиниШоу бизнис и трач

Вистинска љубов која трае со години

Од долгата и тешка борба за нејзиното потомство, до гласините за нејзиниот алкохолизам, проблемите во бракот на моделот Кристи Тајген…