Британците полудеа поради полуголата актерка на националната телевизијаФото Стории
Шокантно

Британците полудеа поради полуголата актерка на националната телевизија

Аманда Холден, актерка и една од членовите на жирито на емисијата Британија има талент, ги шокираше гледачите со својот изглед.…

Монтела доби ултиматумСпорт
Вести

Монтела доби ултиматум

Винченцо Монтела, доби ултиматум од раководството на клубот, да победи на следните два дерби натпревара за да ја задржи својата…

Се омажи Наташа БеквалацШоу бизнис и трач
Екстра

Се омажи Наташа Беквалац

Наташа Беквалац се омажи во понеделникот вечерта, на нејзиниот роденден, овој пат за нејзиниот избраник Лука Лазукиќ. Пејачката приреди интимна…

Јелена Карлеуша ја покажа витката фигураШоу бизнис и трач
Дрско

Јелена Карлеуша ја покажа витката фигура

Јелена Карлеуша со својата појава ја подели нацијата на два дела. Додека едни ја сметааат за преубава модна икона, други…

Жирито на Икс Фактор занеме после настапот на Славко КалезиќШоу бизнис и трач
Вести

Жирито на Икс Фактор занеме после настапот на Славко Калезиќ

Целиот регион пред неколку месеци скептично реагирал кога дознал дека Славко Калезиќ ќе се натпреварува во X Factor UK. Но,…

Кејт Хадсон изгледа одлично и со избричена глава!Шоу бизнис и трач
парата се трпи..

Кејт Хадсон изгледа одлично и со избричена глава!

Долгокосата Кејт Хадсон по примерот на Кристен Стујарт и Кара Делевињ ја скратила косата поради својата нова улога во музичката…

Рио Фердинанд зборува за големата загуба на својата сопруга..Шоу бизнис и трач
Нека им е со лесно..

Рио Фердинанд зборува за големата загуба на својата сопруга..

Рио Фердинанд, поранешниот капитен на англиската фудбалска репрезентација, после долго време искрено прозборе за смртта на својата сопруга и начинот…

Фабрегас никогаш не планирал да го напушти ЧелсиСпорт
како што очекувавме..

Фабрегас никогаш не планирал да го напушти Челси

Цеск Фабрегас тврди дека иако имаше многу шпекулации дека ќе го напушти Челси, тој во ниту еден момент не размислувал…

Како преубавата Кејт Аптон внимава на своето тело?Убавици
Совршена е од секој агол

Како преубавата Кејт Аптон внимава на своето тело?

Преубавата американска манакенка и глумица, Кејт Аптон секогаш луѓето околу нив ги остава без здив со нејзината убавина, а дека…

Фантастични парфеми за оваа есен..Мода и убавина
сите се прекрасни..

Фантастични парфеми за оваа есен..

Есента веќе пристигна, а како една од промените покрај онаа во гардероберот ќе биде и промената на парфемите.  Доколку сте…