Девојка на која доминираат густи веѓиМода и убавина
Поделени мислења

Девојка на која доминираат густи веѓи

Софија Хаџипантели постојано објавува слики на социјалните мрежи со веѓите кои се споиле и се чини дека нема две, туку…

Најголемите туристички атракции во секоја земјаЗанимливости
Корисно

Најголемите туристички атракции во секоја земја

„Vouchercloud“ состави интересна карта на светот на која се претставени најголемите туристички атракции во секоја земја според „TripAdvisor“. Познатите туристички…

Ким Кардашијан и понатака шокира со нејзиниот изгледШоу бизнис и трач
Невкусно

Ким Кардашијан и понатака шокира со нејзиниот изглед

По скандалите што ги предизвикаа нејзините слики во костим за капење пред неколку месеци, што откри дека нејзиниот задник е…

Прва победа за РаботничкиСпорт
Браво

Прва победа за Работнички

Работнички во натпревар од 6.коло од Првата лига попладнево ја постигнаа првата победа сезонава. Триумфот е уште позначаен бидејќи е…

9 работи кои жените ги прават, а мажите ги сакаатЗанимливости
Интересно

9 работи кои жените ги прават, а мажите ги сакаат

Жената е најубавиот подарок кој мажот може да го добие. Меѓутоа, многу жени имаат навики кои ги излудуваат мажите. Ние…

Ана Николиќ ги намали килограмите за два месециШоу бизнис и трач
Вести

Ана Николиќ ги намали килограмите за два месеци

Ана Николќ беше на мета на негативни коментари поради килограмите кои ги доби во текот на бременоста. Затоа после породувањето…

Актерката Џена Татум на удар на негативни коментариШоу бизнис и трач
Шокантно

Актерката Џена Татум на удар на негативни коментари

Џена Диван Татум, сопругата на актерот Ченинг Татум, се најде на удар на моралистите на Инстаграм, откако постираше провокативна фотографија…

Еве кој ќе го води шоуто “Твоето лице звучи познато”Шоу бизнис и трач
Забавно шоу

Еве кој ќе го води шоуто “Твоето лице звучи познато”

Иако прво беше објавено дека Марија Килибарда како и секоја година ќе го води шоуто “Твоето лице звучи познато”, продукцијата…

Бившата српска пејачка за подарок од сопругот доби остров во ХрватскаШоу бизнис и трач

Бившата српска пејачка за подарок од сопругот доби остров во Хрватска

Александарa Мељниченко бившата српска пејачка  и нејзиниот сопруг Андреј слават 12-годишнина од бракот, а по тој повод крстареа на Медитеранот…

Наташа Беквалац со фотографија покажа каде ќе се венчаШоу бизнис и трач
3та среќа

Наташа Беквалац со фотографија покажа каде ќе се венча

Наташа Беквалац третпат ќе го изговори судбоносното „да“, овој пат со новиот избраник Лука Лазукиќ, од кого е во четвртиот месец од…