Врв

Погледнете го најновиот BMW X7

BMW ја објави првата фотографија од концептот на SUV моделот X7, кој својата премиера ќе ја има во петок на…

Нема дискриминација

Саем за мажи „И мажите можат“ во „Јавна соба“ на 16ти септември

Во локалот „Јавна соба“ на 16 септември, сабота, ќе се одржи саемот за мажи, „И мажите можат“. Саемот за мажи „И…

Интересно..

Кој ве избришал од социјалните мрежи?! Проверете со помош на овие две апликации

Ако сте вистински љубители на социјалните мрежи, време е да се запознаете со две нови и корисни апликации. Who Deleted Me е…

Настан за секоја генерација!

Заврши супер летната забава „Супер Скопје“

По исполнети четири викенди по ред, вчера вечер со настап на повеќе изведувачи на Боемската улица во Дебар Маало заврши…

Што ли било?

Ван Гал проговори за неговото разочарување со Манчестер Јунајтед

По цела една година искусниот холандски стручњак Луи Ван Гал одлучи да се отвори за комплексната ситуација откако минатата година…