Нов почеток

Михајло Арсоски ја засили Струмица

Струмица го ангажираше младиот Михајло Арсоски како опција и подолга клупа за следната сезона.  22-годишниот Арсоски минатата сезона, носејќи го дресот…

Браво

Кејс и Стивенс во големото финале

Медисон Кејс и Слоан Стивенс ќе играат во големото финале на Ју Ес Опен откако во полуфиналето беа подобри од…

Секако убава

Шакира без тронка шминка

Шакира е една од најпосакуваните жени на светот. Секогаш максимално средена и изгледа прекрасно. На нејзиниот Твитер профил излезе интересно видео…

И се допаднало

Џулија Робертс по втор пат во Белград

Џулија Робертс вчера повторно била забележана во Белград, во истиот ресторан во кој била и при нејзината прва посета на…

Тажно

Шинед О’Конор повеќе не постои – изјави пејачката

Oткако преку Фејсбук зборуваше за своите суицидални мисли, Шинејд О’Конор отворено разговараше за својата психичка болест и тешкото детство со…

Е вака да кажуваат за се!

Гвардиола раскажа како пропаднал договорениот трансфер на Алексис Санчез

Јирген Клоп во својата најава за големо дерби меѓу Манчестер Сити и Ливерпул најмногу говореше за изоставувањето на Филипе Кутињо,…

 Кајли Џенер повторно со предизвикувачки фотографии!

20-годишната риалити ѕвезда повторно сака направи предизвикувачки фотографии во нејзината последна фотосесија за списанието V, а за прв пат речиси…

Не сака живот под лупата на јавноста, ова е најстарата ќерка на Аца Лукас

Малкумина слушнале дека фолк ѕвездата Аца Лукас има три деца од претходните врски, а најстарата Миљана Вуксановиќ го гради својот…

Пак е слатка

(ФОТО) Бијонсе фатена на јахта без шминка

Мегапопуларната поп-дива неодамна беше „уловена“ од страна на американските папараци во нерепрезентативно издание. Кога ќе ги погледнете, ќе се уверите…

Genius Of Art [G.O.A]

Локација: ►►►► Genius Of Art 09.09.2017 | Куманово ◄◄◄ 42°13’07.8″N 21°49’01.6″E 42.218840, 21.817123 Време: 22:00 Дата: 09.09 По подолго време…