Џенифер Лопез заблеска на насловната на Paper магазинотФото Стории
Слики

Џенифер Лопез заблеска на насловната на Paper магазинот

Џенифер Лопез на Инстаграм ја објави насловната страна од специјалното Лас Вегас издание Пејпр магазин на која позира во уникатен…

Џон и Кејт Госелин во жестока расправија, реагирала полицијатаШоу бизнис и трач
Шокантно

Џон и Кејт Госелин во жестока расправија, реагирала полицијата

Џон и Кејт Госелин се скараа  во врска со старателството на нивните 13 годишни ќерки.  Караницата била толку жестока што…

Скандал на снимањето на Америка има талентШоу бизнис и трач
Шокантно

Скандал на снимањето на Америка има талент

Пејачката Мел Б во текот на преносот во живо на епизодата на Америка има талент испровоцирана од страна на членот…

Лејди Гага во документарец зборува за своите најдлабоки тајни!Музика и филм
Вреди да се види!

Лејди Гага во документарец зборува за своите најдлабоки тајни!

Gaga: Five Foot Two“ е насловот на документарниот филм кој го прикажува животот на 31 годишната пејачка Лејди Гага. Таа…

Најбрзи автомобили произведени во 2017 година!Авто-мото
Брзи и бесни!

Најбрзи автомобили произведени во 2017 година!

Речиси секој маж, а и по некоја жена сонува за брз автомобил, а кои се најбрзите автомобили произведени оваа година?…

Том Круз се пофали со „задницата“!Шоу бизнис и трач
Ммм, заводливо..

Том Круз се пофали со „задницата“!

Покрај толку убави и привлечни женски задници оваа недела на тапет е ставен и озборуван задникот на Том Круз! Актерот…

Рајан Рејнолдс ужива во фамилијарниот живот!Шоу бизнис и трач
Колку убава изјава..

Рајан Рејнолдс ужива во фамилијарниот живот!

Рајан Рејнолдс, холивудски актер и сопруг на актерката Блејк Лајвли со која имаат две ќерки, во интервју за списанието “OK”…

Денес е еден од најсекси мажи во светотШоу бизнис и трач
И покрај својот хендикеп

Денес е еден од најсекси мажи во светот

И покрај тоа што е глув, дваесет и осум годишниот Нил стана моќен магнет за жените. Кога ќе ги погледнете…

Кајли Џенер се разголи за V MagazineШоу бизнис и трач
Jaka

Кајли Џенер се разголи за V Magazine

По репутацијата на нејзината сестра, Кајл Џенер фотографирана е во секси пози, за прв пат таа ги покажа своите голи…

Го искористила грчењето на сопругот за ремикс на DespacitoЗанимливости
Интересно

Го искористила грчењето на сопругот за ремикс на Despacito

Despacito лудилото никако да престане. Па така една жена четири години го снимала својот сопруг додека грчи и сега со…