Каков облик на женско тело посакуваат мажите?Занимливости
Дали се согласувате?

Каков облик на женско тело посакуваат мажите?

Конечно стигнаа резултатите од студијата која имаше за цел да ги анкетира мажите ширум светот за да открие кој облик…

Jувентус го совлада Калјари со неверојатни 3:0Спорт
Добар старт!

Jувентус го совлада Калјари со неверојатни 3:0

Јувентус и не се помачи баш за да стигне до победа на стартот од новата сезона во Серија А, откако…

Без чизмите не излегува, ама затоа заборави нешто другоШоу бизнис и трач
Смела комбинација

Без чизмите не излегува, ама затоа заборави нешто друго

Кендал Џенер по завршување на снимањето на реалити шоуто одлучи да оди на вечера и да се одмори во друштво…

Погледнете го новиот Vision Mercedes-Maybach 6 CabrioletАвто-мото
Моќен автомобил..

Погледнете го новиот Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet е создаден како отворена провокација за високото општество да го прифати електричниот погон како нова луксузна „ставка“, a…

Неверојатен модел на Motorola чиј дисплеј  сам се обновува!Мобилни и технологија
Звучи одлично!

Неверојатен модел на Motorola чиј дисплеј сам се обновува!

Серијата Moto Z Force на Motorola е една од најиздржливите кога станува збор за екрани, кои просто кажано, не се…

Како Хелена Роза го прослави својот 40 роденден?Шоу бизнис и трач
Нека и е среќен роденденот!

Како Хелена Роза го прослави својот 40 роденден?

Водителката Хелена Роза вчера го прослави својот 40-от роденден заедно со сопругот Игор, ќерката Кјара и нејзиното момче, а ова е прва семејна фотографија…

Зорана прошета во овие панталони и ги најави како нов трендМода и убавина
Стилски

Зорана прошета во овие панталони и ги најави како нов тренд

Модната блогерка Зорана Јовановиќ ги прошета овие панталони и ги најави како одличен тренд. ?? NYC @zorannah for @hellomagazinsrbija Photo…

Тој готви само во боксерки и заведува милиони жениМода и убавина
Најсекси готвач

Тој готви само во боксерки и заведува милиони жени

Дваесет и седум годишниот Франко Нориега е познат во светот под прекарот Гол Кувар, и покрај фантастичната кулинарска вештина, ја…

Ова е совршена количина на секс која ја сакаат жените!Занимливости
500 жени открија

Ова е совршена количина на секс која ја сакаат жените!

На жените сексуалниот чин им е подеднакво важен како и на мажите, а оваа необична студија открива колку се смета…

10 туристички атракции кои чекаат најмногу време за влезЗанимливости
Вреди да се чека

10 туристички атракции кои чекаат најмногу време за влез

Париз, Лондон, Рим, Њујорк се некои од најпосетуваните дестинации. Меѓутоа, кога туристите одат на турнеја, тие се соочуваат со помалку…