Погледнете го трејлорот за Атомска русокоса (Atomic Blonde)!Музика и филм
Изгледа интересно..

Погледнете го трејлорот за Атомска русокоса (Atomic Blonde)!

Шарлиз Терон ја толкува улогата на Лорејн Бротон, елитен шпион од МИ6. a нејзината мисија е во Берлин за време…

Ким Кардашијан за бракот со Кирс Хампфри – Не можев да го издржам тоа физичкиШоу бизнис и трач
Живот

Ким Кардашијан за бракот со Кирс Хампфри – Не можев да го издржам тоа физички

Ким Кардашијан проговори на тема на нејзиниот брак со Крис Хампфри, кој траеше се 72 дена, признавајќи дека физички веќе…

БМВ го претстави новиот родстер Z4Авто-мото
Врвно достигнување..

БМВ го претстави новиот родстер Z4

Со моќен агресивен дизајн на екстериерот и компактни димензии БМВ концепт зи-4 (BМW Concept Z4) е новата визија на баварската…

Вардар нижи победи, триумф над Фенербахче!Спорт
Еден е Вардар!

Вардар нижи победи, триумф над Фенербахче!

Во прекрасна атмосфера и со поддршка од нешто повеќе од 20.000 гледачи, Вардар вчера вечерта дојде до третата по ред…

Марко Јариќ во врска со Сања Брновиќ!Шоу бизнис и трач
Личи или не на Лима?

Марко Јариќ во врска со Сања Брновиќ!

Како што пренесуваат српските медиуми, Јариќ е во љубов околу 2 месеци, со новата манекенка Сања Брновиќ. „И двајцата одмораа…

Џастин Бибер објави нова песна – FriendsМузика и филм
Ви се допаѓа ли?

Џастин Бибер објави нова песна – Friends

Оваа година Џастин Бибер неколку пати ги налути своите обожаватели со одредени постапки, но најверојатно сега сака да им се…

Јелена Карлеуша го прослави роденденот во ексклузивен ресторанШоу бизнис и трач
Екстра

Јелена Карлеуша го прослави роденденот во ексклузивен ресторан

Јелена Карлеуша вчера го прослави својот 39 роденден, а за разлика од забавата која беше организирана минатата година, поп ѕвездата…

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неаФото Стории
Каква мајка, таква ќерка

Анастасија објави слика од Цеца од младоста и покажа колку личи на неа

Анастасија Ражнатовиќ вчера со гордост објави фотографија од мајка и Цеца Ражнатовиќ од младоста. Фотографијата е настаната во далечната 1991…

Нејзиниот сексипил е магијаШоу бизнис и трач
Ги распамети сите

Нејзиниот сексипил е магија

Модната и фитнес блогерка Сенди Скопљак има повеќе од 800.000 обожаватели од целиот свет кои се восхитуваат на нејзината убавина…

Ова го направи во осмиот месец на бременоста, фановите ја осудијаЗдравје и Фитнес

Ова го направи во осмиот месец на бременоста, фановите ја осудија

Мора да сте слушнале за Сара Штејџ, модел од Лос Анџелес кој не изгледа како ниедна друга бремена жена за…