Елизабет Харли на 52 години го покажа своето секси телоШоу бизнис и трач
Како девојка

Елизабет Харли на 52 години го покажа своето секси тело

Свесна за своите адути, флумицата Елизабет Харли многу активно го користи својот профил на Instagram и на него најчесто го…

Хајди Клум во неверојатно изданиеШоу бизнис и трач
Згодница

Хајди Клум во неверојатно издание

42-годишната Хајди Клум е на семеен одмор со своите четири деца и момчето Вито Шнавел. I ❤️my new ? @heidiklumintimates…

Норин не слушнала за бонтон на плажаШоу бизнис и трач

Норин не слушнала за бонтон на плажа

Глумицата Норин Девулф изминатиот викенд шеташе по плажите на Санта Моника и беше облечена, ама како не е. ☀️it's been…

Цеца јавно го искритикува однесувањето на Вељко и младитеШоу бизнис и трач
Бизарно

Цеца јавно го искритикува однесувањето на Вељко и младите

Вељко Ражнатовиќ обожава тетоважи и неколку ги има на своето тело. Меѓутоа, неговата мајка Цеца Ражнатовиќ не и се допаѓа…

Раста изјави: Нема да менувам пелениШоу бизнис и трач
Бизарно

Раста изјави: Нема да менувам пелени

Раста предизвика лавина од емоции кога ги ошиша суганиците и ја избричи главата како тој и неговата ќерка Тара заедно…

Диџејот оптужен за сексуален напад врз Тејлор СвифтШоу бизнис и трач
Екстра

Диџејот оптужен за сексуален напад врз Тејлор Свифт

Судот во Денвер пресуди во корист на Тејлор Свифт која за симболична сума од еден долар, го тужеше диџејот Дејвид…

Две пејачки во ист фустанФото Стории
На кого подобро и стои?

Две пејачки во ист фустан

Жолтиот фустан со цветови, кој е дел од пролетната колекција на модниот бренд Гучи, се допадна на многу пејачки низ…

Како да патувате и да заштедите?Занимливости
Корисни совети!

Како да патувате и да заштедите?

Секој еден од нас сака да патува, но не секој може да си го дозволи тоа, па токму затоа ви…

Нова колекција високи потпетици со потписот на Џенифер ЛопезМода и убавина
Преубави креации!

Нова колекција високи потпетици со потписот на Џенифер Лопез

Една од нашите миленички, заводливата латино дива, Џенифер Лопез и еден од најпознатите дизајнери на денешницата, Џузепе Заноти, повторно се…

Седлоски го напушта Вардар!Спорт
Што се случува во Вардар?

Седлоски го напушта Вардар!

По Сергеј Самсоненко, инвеститор и сопственик на клубо кој објави дека го напушта клубот пред неколку дена, стигна информација од…