ВИДЕО: Секси девојка ги дочекува доставувачите на пица скроз гола!Занимливости

ВИДЕО: Секси девојка ги дочекува доставувачите на пица скроз гола!

Како сцена од некое порно клише – доставувач на пица и секси плавуша. Како вие би изреагирале доколку се најдете…

Ресторан во Кина: Колку поголеми гради, толку поголем попустЗанимливости
Само во Кина

Ресторан во Кина: Колку поголеми гради, толку поголем попуст

Одиме во Кина со оваа вест. Кинескиот ресторан Trendy Shrimp нудел попуст на муштериките во зависност од бројот на нивниот…

Јирген Клоп: Кутињо е непроценлив за ЛиверпулСпорт

Јирген Клоп: Кутињо е непроценлив за Ливерпул

Ливерпул во новата сезона влегува со големи очекувања по добрите резултати во претсезоната, останува уште прашањето околу Фелипе Кутињо. За…

Ријана не одолеа на фотошопот, овој пат лош фотошопШоу бизнис и трач
Многу лошо

Ријана не одолеа на фотошопот, овој пат лош фотошоп

Ријана ги воодушеви своите фанови на Instagram во најновите фотографии со секси карневалскиот аутфит, но на најпажливите не им остана…

Некогаш најсекси „домаќинка“, а денес не се замара со килограмитеШоу бизнис и трач

Некогаш најсекси „домаќинка“, а денес не се замара со килограмите

Веќе подолго време папараците ја следат Ева Лонгорија со намера да го докажат тоа што и самата го призна. Во…

Ги обожаваат Кардашијан па се оперираа да личат на нивШоу бизнис и трач
Сестриве шокираат

Ги обожаваат Кардашијан па се оперираа да личат на нив

Соња и Физа Али подлегнаа на многу естетски зафати како би го постигнале специфичниот Кардашијан-Џенер изглед. @tartecosmetics always throw the…

Премиера: Емина и Милица – ЛимунадаМузика и филм

Премиера: Емина и Милица – Лимунада

Долгонајавуваниот дует на Емина Јаховиќ и Милица Тодоровиќ, Лимунада, премиерно е објавен на YouTube. Текстот и музиката за оваа, како…

Крис Браун ја искоментира фотографијата на РијанаШоу бизнис и трач
Бизарно

Крис Браун ја искоментира фотографијата на Ријана

Со објавување на фотографија на својот Instagram профил, Ријана за кратко време собра преку 3 милиони лајкови, какде покрај многуте…