Селена Гомез  во новиот филм на Вуди АленМузика и филм
Ова е сериозна улога

Селена Гомез во новиот филм на Вуди Ален

Селена Гомез повторно дел од Холивуд. Таа ќе има улога во новниот филм на режисерот Вуди Ален, чија што содржина…

(Фото) Ана Николиќ и Раста со ќеркичката излегоа од породилиштетоШоу бизнис и трач

(Фото) Ана Николиќ и Раста со ќеркичката излегоа од породилиштето

Ана Николиќ и Раста не сакаа да ја покажат ќеркичката, но по неколку минути расположено позираа пред објективот на камерите.…

Кајли Џенер во Life With Kylie | Што значи да имаш нормален живот?Шоу бизнис и трач
Кога ќе пораснеш пред камерите,

Кајли Џенер во Life With Kylie | Што значи да имаш нормален живот?

Кајли Џенер сега има свое реално шоу, кое се вика Life With Kylie, а во него призна дека сериозно не…

Мурињо му го подари медалот на малото момче: Замислете како ми е кога губамСпорт

Мурињо му го подари медалот на малото момче: Замислете како ми е кога губам

За некои со фантастичен гест за некои со арогантен гест, ја напушти арената „Филип Втори“ подарувајќи го својот освоен медал…