Раста се ослободи од дредовитеШоу бизнис и трач
Среќен татко..

Раста се ослободи од дредовите

Познатиот српски пејач и текстописец Раста направи радикална промена во својот изглед и им објасни на сите поради што се…

Убавината на Карлеуша!Шоу бизнис и трач
Несебична..

Убавината на Карлеуша!

Jелена Карлеуша нема проблеми да покаже и повеќе од она што треба да се види затоа што е свесна каква…

Неверојатни перформанси на Honor Note 9!Мобилни и технологија
Звучи интересно!

Неверојатни перформанси на Honor Note 9!

Големиот Honor Note 8 беше претставен пред точно една година и, нормално, неговата нова верзија ќе биде најавена во истиот…

Трендо ужива на Јадранот со своето семејство!Шоу бизнис и трач
Oдличен избор!

Трендо ужива на Јадранот со своето семејство!

Познатиот поранешен водител на квизот „Милионер“ и сегашен новинар Сашо Мацановски –Трендо е на одмор во Хрватска каде речиси оди…

Несреќниот Нејмар сеуште жали по манекенката Бруна!Шоу бизнис и трач
Не е се со парите и моќта!

Несреќниот Нејмар сеуште жали по манекенката Бруна!

Познатиот бразилскиот фудбалер Нејмар го живее животот од своите соништа со плата од неверојатни 600.000 фунти неделно и може да…