7 преубави жени со уникатна боја на кожатаЗанимливости
Тие не инспирираат

7 преубави жени со уникатна боја на кожата

Убавината не е универзална – таа доаѓа во најразлични облици и бои. Ви ги претставуваме преубавите жени со необична боја…

Еве доказ дека Јелена Карлеуша изгледа како бомбаШоу бизнис и трач
Екстра

Еве доказ дека Јелена Карлеуша изгледа како бомба

Јелена Карлеуша е најпратена српска ѕвезда на Инстаграм, каде што има повеќе од милион следачи од целот свет. Тоа е…

Крис Џенер го зголеми задникот?Шоу бизнис и трач
Во чекор со ќерките

Крис Џенер го зголеми задникот?

По стапките на нејзините ќерки и Крис Џенер најверојатно крена по патот на пластчната хирургија, со тоа што се реши…

Станија се покаја за музичката кариера па ја избриша песната од You TubeШоу бизнис и трач
Шокантно

Станија се покаја за музичката кариера па ја избриша песната од You Tube

Старлетата Станија Добројевиќ ја шокираше српската сцена кога одлучи да стане пејачка. На фановите им вети дека ќе ја покори…

Љубов на прв поглед? Лицето на Џон Сноу кога прв пат ќе ја здогледа Денерис е непроценливоМузика и филм
Серија

Љубов на прв поглед? Лицето на Џон Сноу кога прв пат ќе ја здогледа Денерис е непроценливо

Моментот кој го чекавме сите 7 години полека се ближи. Патиштата на двата омилени ликови од серијата Игра на тронови…

Жените полудеа по негоФото Стории
Добар за годините

Жените полудеа по него

Откако светот е воодушевен од 41-годишната Лура Хсу од Тајван, која изгледа два пати помлада од што е, од неодамна…

Ова се најубавите плажи на Тајланд#Убав живот
Рај на земјата

Ова се најубавите плажи на Тајланд

Тајланд има 8.000 км брег, па изборот е огромен. Уживање на сонце и фантастични плажи, а оние кои ќе одлучат…

Тенисерката ги шокира фановите со својата слабостШоу бизнис и трач
Загрижувачки

Тенисерката ги шокира фановите со својата слабост

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ повторно предизвика лавина на негативни коментари на сметка на нејзината слабост. Sunday morning stroll ☀️ A…

Жените имаат нов естетски трендМода и убавина
Има ли крај?

Жените имаат нов естетски тренд

После операциите на усните, задникот, градите и вагината, се појави нов тренд во пластичната хирургија за кои се одлучуваат се…