Џенифер Лопез и Алекс Родригез заедно ги прославија роденденитеЖивот
Роденден

Џенифер Лопез и Алекс Родригез заедно ги прославија родендените

Џенифер Лопез и Алекс Родригез заедно ги прославија своите родендени и покажаа на сите дека и покрај неколкуте несогласувања во…

Кајли Џенер во страв од објавување на нејзините голи фотографииШоу бизнис и трач
Во страв

Кајли Џенер во страв од објавување на нејзините голи фотографии

Реалити ѕвездата Кајли Џенер во страв е поради хакнување на нејзниот Снепчет профил и можноста дека нејзините голи фотографии ќе…

Ашер ја зарази љубовницата со херпесШоу бизнис и трач
Шокантно

Ашер ја зарази љубовницата со херпес

Неименувана жена го тужела Ашер поради тоа што ja заразил со херпес, па поради тоа пејачот треба да и исплати…

Бритни Спирс сака брак, нејзиниот дечко одбиваШоу бизнис и трач
Врска

Бритни Спирс сака брак, нејзиниот дечко одбива

Поп ѕвездата Бритни Спирс во брзање е да го каже судбинското да на својот дечко Сем, но тој изгледа не…

Погледнете ја сликата на Сораја која крена прашинаШоу бизнис и трач
Слики

Погледнете ја сликата на Сораја која крена прашина

Сораја редовно на Инстаграм постира фотографии, за кои многу тврдат дека се фотошопирани. Старлетата на сите фотографии изгледа идентично, но…

(Видео) Вака изгледа прошетка на најопасната стаза во светотЗанимливости
Само за најхрабрите

(Видео) Вака изгледа прошетка на најопасната стаза во светот

Снимката од кинеската планина Маунт Хуа просто го одзема здивот, но нејзината импозантна висина не е единствено што ги привлекува…

Ирина Шајк позира гола само четири месеци по породувањетоШоу бизнис и трач
Презгодна

Ирина Шајк позира гола само четири месеци по породувањето

Манекенката Ирина Шајк го покажа своето совршено тело само неколку месеци по породувањето. @mariotestino @voguespain ✨ A post shared by…

Баба возела порше 240км на часЗанимливости
Супер бабичка

Баба возела порше 240км на час

Госпоѓа стара 79 години се најде пред судија затоа што е снимена како вози скромни 240 km/h со своето Porsche Boxster…

Стигна новиот трејлер за втората сезона на Stranger ThingsМузика и филм
Серија

Стигна новиот трејлер за втората сезона на Stranger Things

Првиот трејлер за втората сезона на популарната Netflix серија Stranger Things претставен е на конвенцијата Comic-Con  во Сан Диего. Осумдесетите…

Ѕвезди кои се соблекоа за насловната на албумотШоу бизнис и трач
Оригинални

Ѕвезди кои се соблекоа за насловната на албумот

Поп ѕвездите често тврдат дека соблекувањето на облеката е сосема разоткривање на јавната личност и и овозможува на публиката да…