Porsche од 2023та ќе произведува електрични автомобилиАвто-мото
Супер замисла!

Porsche од 2023та ќе произведува електрични автомобили

Извршниот директор на Porsche, Оливер Блум, изјави дека половина од автомобилите кои компанијата ги произведува ќе бидат електрични до 2023-та.…

Марко Јариќ ужива на плажа со згодна женскаШоу бизнис и трач
Секој по својот пат..

Марко Јариќ ужива на плажа со згодна женска

По посетата на Адријана Лима во Будва во полн состав на семејството како некогаш помислевме дека ќе дојде до помирување со…

Две нови “Хари Потер” книги пристигнуваат во октомври!Занимливости
Едвај чекаме да стигнат и кај нас!

Две нови “Хари Потер” книги пристигнуваат во октомври!

За сите фанови на Хари Потер ова е преубава вест која ќе ве расплаче од возбуда, односно веста за новите…

Емили Ратајковски во мини бикини на плажа! (ФОТО)Шоу бизнис и трач
Неодолива..

Емили Ратајковски во мини бикини на плажа! (ФОТО)

Реткост е за атрактивни и познати личности да се појавуваат во експериментални и минијатурни бикини на локалните плажи – но…

Може да се купи „нов“ EVO IXАвто-мото
Верувале или не

Може да се купи „нов“ EVO IX

Љубителите на автомобили, бар добар дел од нив, го сметаат за многу тажен ден кога Mitsubishi објави дека се откажува…

BMW го тестира M8 GTEАвто-мото
Ѕвер

BMW го тестира M8 GTE

Само 24 часа по објавувањето на скицата од М8 GTE верзијата која е подготвена за Дејтона и Ле Ман, BMW…

Во секси фустанче го откри деколтетоШоу бизнис и трач
Што се прави ветерот?

Во секси фустанче го откри деколтето

Деми Роуз не престанува да ја шокира јавноста со својот изглед и однесување. Американката својата слава ја стекна на Инстаграм,…