Наташа Беквалац повторно пее за дрога?Шоу бизнис и трач
Шокантно

Наташа Беквалац повторно пее за дрога?

Наташа Беквалац наредната недела ќе ја објави песната Црта, чив текст денес крена прашина. Драган Брајовиќ Браја го напиша текстот…

Запознајте се со новиот начин на средување на ноктиМода и убавина
Интересно

Запознајте се со новиот начин на средување на нокти

Од сите трендови за убавина на ноктите кои беа популарни во последниве години, не можевме ни да претпоставиме дека омилени…

Сакис Рувас се венча со својата долгогодишна девојкаЖивот
Венчавка

Сакис Рувас се венча со својата долгогодишна девојка

После 14 години заеднички живот со манекенката Катија Зуголи, со која има 4 деца, грчкиот пејач Сакис Рувас конечно се…

Оваа девојка има рамен стомак во 6 месец од бременостаШоу бизнис и трач
Верувале или не

Оваа девојка има рамен стомак во 6 месец од бременоста

Сара Стејџ се прослави во текот на минатата бременост кога во 9 месец имаше совршено рамен стомак. Сега повторно брои…

Ана Николиќ конзумира цигари во 8 месец од бременоста?!Шоу бизнис и трач
Шокантно

Ана Николиќ конзумира цигари во 8 месец од бременоста?!

Ана Николиќ е во осмиот месец од бременоста, но тоа не ја спречува и понатака да конзумира цигари. Но како…

Лорен Конрад и Вилијам Тел добија синче!Шоу бизнис и трач
Честитки..

Лорен Конрад и Вилијам Тел добија синче!

Славниот пар Лорен Конрад и Вилијам Тел станаа родители и му посака добредојде на овој свет на своето синче кое…

Лесни и освежителни брзи коктели за летните денови!Занимливости
Ние ги пробавме..

Лесни и освежителни брзи коктели за летните денови!

За убаво освежување во текот на жешките летни денови на сите љубители на коктели, како и на сите останати кои сакаат…

Премиера на „Спајдермен: Враќање дома“ вечерва во Скопје!Музика и филм
Eдвај чекамеее

Премиера на „Спајдермен: Враќање дома“ вечерва во Скопје!

Најновиот филм со еден од Марвеловите јунаци, „Спајдермен: Враќање дома“ , на чии визуелни ефекти работеше македонската компанија за анимација…

Ели Сааб и Зухаир Мурад се надминаа себеси на модната недела за Висока мода во ПаризМода и убавина
Дали вие би сакале некое парче?

Ели Сааб и Зухаир Мурад се надминаа себеси на модната недела за Висока мода во Париз

Ели Сааб создаде колекција која ќе ве остави без здив, а е посветена на сите што се чувствуваат како кралици.…

Манчестер Јунајтед ќе биде незапирлив идната сезона!Спорт
Застрашувачки јаки!

Манчестер Јунајтед ќе биде незапирлив идната сезона!

Шампионската титула дефинитивно следната година би припаднала во рацете на Манчестер Јунајтед доколку тренерот Жозе Мурињо ги исполни своите очекувања…