Погледнете што Ана Николиќ доби од сопруготШоу бизнис и трач
Слатко

Погледнете што Ана Николиќ доби од сопругот

Иако има причина од својот сопруг Стефан да бара кули и палати, се чини дека Ана Николиќ е скромна. Ана…

Џастин Бибер поради настинка пееше на плејбек и ги забораваше зборовите од песнитеШоу бизнис и трач
Срамота

Џастин Бибер поради настинка пееше на плејбек и ги забораваше зборовите од песните

Џастин Бибер вчера настапи на фестивалот British Summer Time,  кој се одржа во Лондон, но фановите беа шокирани кога после…

Од теренот за кошарка, на модната пистаМода и убавина
Највисоката манекенка

Од теренот за кошарка, на модната писта

Екатерина Лисина во кошаркашката репрезентација од Русија освои се што можеше да се освои, а сега се префрли на манекенството.…

Кејт Мидлтон воодушеви со нејзината модна комбинацијаМода и убавина
Беспрекорна како и секогаш

Кејт Мидлтон воодушеви со нејзината модна комбинација

Првиот ден од тенискиот турнир на Вимбледон започна со кралската посета, во секоја смисла на зборот – на трибините се…

Секси затвореникот ја изневерува својата сопруга на јахта со милионеркаШоу бизнис и трач
Екстра

Секси затвореникот ја изневерува својата сопруга на јахта со милионерка

Сигурно се сеќавате на Џереми Мекс, дечкото кој стана познат откако на интернет се појаи негова фотографија од полиција. Тој…

Mел Би банкнотирашеШоу бизнис и трач

Mел Би банкнотираше

Поранешниот член на групата Spice Girl позната под името Mel B ги потроши сите пари кои ги заработи во текот…

Дали Адел ќе продолжи со пеењето?Шоу бизнис и трач
Што се случува со Адел?

Дали Адел ќе продолжи со пеењето?

Тимот на Адел стравува дека британската пејачка овој пат трајно ги оштетила своите гласни жици. Адел и претходно се соочила…

Како прстенот-токен го олеснува вашиот живот?Мобилни и технологија
Дефинитивно мора да го купиме

Како прстенот-токен го олеснува вашиот живот?

Како што технологијата се развива, компаниите секогаш изнаоѓаат нови начини да ни го олеснат животот, a овој пат биле многу…

Мареј се пласира во второ коло!Спорт
Како поминаа дуелите?

Мареј се пласира во второ коло!

За Мареј, кој пред Вимблдон имаше низа проблеми со повредите, сега немаше никаков проблем да го совлада Бублик со 6:1/6:4/6:2…

Домот на Ескобар денес претставува луксузно сместувањеЗанимливости
Ние би сакалe да престојуваме тука..

Домот на Ескобар денес претставува луксузно сместување

Луксузно сместување исполнето со уметнички дела кое го промовираат многу светски агенции е некогашната недвижнина на озлогласениот колумбиски нарко бос…