Новиот Спајдермен под костимот носи тангиМузика и филм
Верувале или не

Новиот Спајдермен под костимот носи танги

Новиот филм за Спајдермен, кој во главната улога е Том Холанд откри интересни детали од сетот. Како Спајдермен би изгледал…

Јелена Карлеуша ги руши рекордите на гледаностМузика и филм
Браво

Јелена Карлеуша ги руши рекордите на гледаност

Јелена Карлеуша успеа за само 24 часа да постави нови рекорди на Youtube на балканот. Покрај рекордниот број на прегледи…

Наташа Беквалац искрено – Константно сум во финансиски проблемиШоу бизнис и трач
Шокантно

Наташа Беквалац искрено – Константно сум во финансиски проблеми

Наташа Беквалац ги демантираше гласините дека од неодамна подигнала кредит од 20 000 евра со цел да го сними новиот…

Леа Мишел ја покажа завидната фигураШоу бизнис и трач
Браво

Леа Мишел ја покажа завидната фигура

Актерката и пејачката Леа Мишел го покажа својот совршен изглед, откако претходните месеци со редовни тренинзи симна неколку килограми. Ѕвездата…

Ким Кардашијан плаќа илјадници долари да добие близнациШоу бизнис и трач
Бебе

Ким Кардашијан плаќа илјадници долари да добие близнаци

После неколку тешки месеци, Ким Кардашијан и Кање Вест конечно одлучија да најмат сурогат мајка со цел да станат родители…

Швеѓанецот Ибрахимовиќ заминува од Манчестер ЈунајтедСпорт
Кој е негов следен трасфер?

Швеѓанецот Ибрахимовиќ заминува од Манчестер Јунајтед

Златан Ибрахимовиќ го потврди заминувањето  од Манчестер Јунајтед откако едногодишниот договор со клубот и официјално му истече. Напаѓачот кој постигна…

White Sensation Beach Festival на 22 Јули во ПреспаНастани
Се најавува добра забава!

White Sensation Beach Festival на 22 Јули во Преспа

Oд 5ти јули преку продажната мрежа на Купи Карти За Се по цена од 120 ден промотивно до 20.07, а…

Како бакнува Лионел Меси?Шоу бизнис и трач
Нека им е со среќа..

Како бакнува Лионел Меси?

Младоженецот, Лионел Меси oчигледно сака постојано да има погодоци, па врвниот фудбалер веднаш и се нафрли на својата невеста,а бакнежот…

Адел ги најави своите последни концертиМузика и филм
Штета баш..

Адел ги најави своите последни концерти

Денешната топ тема е емотивното писмо на пејачката Адел во кое соопштува дека повеќе нема да оди на турнеи и…

Што ново не очекува во мобилната технологија?Мобилни и технологија
Кои телефон го посакувате вие?

Што ново не очекува во мобилната технологија?

Првата половина од 2017 веќе помина, а Galaxy S8, неговиот поголем брат Galaxy S8+, LG G6, HTC U11 и OnePlus…