Кендал Џенер во провокативна прошеткаШоу бизнис и трач
Претера?

Кендал Џенер во провокативна прошетка

Кендал Џенер прошета на улиците во Њу Јорк во маица на која јасно и се видоа градите. Кендал дефинитивно се…

Овие мажи го освоија инстаграм и покрај нивните годиниМода и убавина
Презгодни за годините

Овие мажи го освоија инстаграм и покрај нивните години

Убавината и стилот не се врзани за годините, туку за тоа како се чувствувате. Овие мажи се доказ дека и…

Деми Роуз ги покажа раскошните атрибутиШоу бизнис и трач
Жешко лето

Деми Роуз ги покажа раскошните атрибути

Ибица и оваа година е летен рај за познатите кои го поминуваат одморот на оваа дестинација. Старлетата Деми Роуз позната…

Шерон Стоун изгледа како права тинејџерка иако е во седмата деценијаШоу бизнис и трач
Годините се само број

Шерон Стоун изгледа како права тинејџерка иако е во седмата деценија

Шерон Стоун наскоро ќе влезе во седмата деценија од животот и уште еднаш покажа дека годинава за неа се само…

Џеки Круз одбра погрешен костим за капењеШоу бизнис и трач
Малку погреши

Џеки Круз одбра погрешен костим за капење

Американската актерка Џеки Круз ова лето го поминува во Шпанија. Трендот провокативни костими за капење не го помина, но подобро…

Деми Мур во Белград?Шоу бизнис и трач
Екстра

Деми Мур во Белград?

По Џулија Робертс, која во саботата пристигна во Белград со семејството, на ред дојде и Деми Мур, јавуваат српските медии.…

(Видео) На Лепа Брена и се скина фустанот сред настапШоу бизнис и трач
Екстра

(Видео) На Лепа Брена и се скина фустанот сред настап

Лепа Брена доживеа непријатност на настап во Охрид, кога фустанот и пукна по шавовите. Брена за настапот во Охрид одбра…

Блек Чајна премина во црвенокосиШоу бизнис и трач
Слики

Блек Чајна премина во црвенокоси

Блек Чајна се одлучи за промена на имиџот, па нејзината црна боја на коса ја замени со црвена, а својот…

Породувањето на Ана Николиќ закажано за СредаШоу бизнис и трач
Екстра

Породувањето на Ана Николиќ закажано за Среда

Ана Николиќ се спрема за породување- пејачката денес го закажа царскиот рез, кој би требало да се направи во Среда.…

Плус сајз манекенката Карла позира потполно голаШоу бизнис и трач
Одлична порака

Плус сајз манекенката Карла позира потполно гола

Преубавата плус сајз манекенка Карла Стон потполно се разголи, а се тоа за да пренесе порака наменета на сите жени.…