Колку раскинувањата од долга и кратка врска се разликуваат?Занимливости
Интересно

Колку раскинувањата од долга и кратка врска се разликуваат?

Интересниве илустрации ќе ве натераат крупни солзи да ви протечат низ лицето, но од смеење. Секое раскинување е болно на…

(Видео) Северина му посвети песна на синотМузика и филм
Тажно

(Видео) Северина му посвети песна на синот

Откако Игор Којиќ ги разнежни сите постирајќи фотографија на Инстаграм и со описот кој го напиша, и самата Северина ги…

Милан откри каков договор имал Џиџо ДонарумаСпорт

Милан откри каков договор имал Џиџо Донарума

Масимо Мирабели спортскиот директор на „Росонерите“, проговори за понудата која 18 годишниот Џиџо Донарума ја имал на маса за да го…

Sound Of Green Festival 2017Настани
17.06

Sound Of Green Festival 2017

Ве покануваме на традиционалниот Sound of Green фестивал на Пакомак во соработка со Password Production. Оваа година на Sound of…

12 Hours Open Air Party with DOHM (Lithuania) at Bel Raj MiravciНастани
17.06

12 Hours Open Air Party with DOHM (Lithuania) at Bel Raj Miravci

Bel Raj „Бел Рај” Miravci & Bhooteshwara Events presents 12 hours psychedelic journey LINE UP: SPECIAL GUEST: ● DOHM Lithuania…

Како Владо Георгиев го поминува одморот во Црна Гора ?Занимливости
Mмм,заводливо

Како Владо Георгиев го поминува одморот во Црна Гора ?

Дали мега популарниот црногорски пејач Владо Георгиев е спремен за летните денови ? Тој за време на престојот во својата…

Провокативна слика на Ирина Шајк која го стресе интернетотФото Стории
Совршена е од секој агол

Провокативна слика на Ирина Шајк која го стресе интернетот

Kако руската манекенка Ирина Шајк изгледа непосредно по нејзиното породување ? Имено таа и нејзиниот партнер, холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна…

Маргот Роби е прекрасна во филмот „Goodbye Christopher Robin“Музика и филм
Звучи интересно..

Маргот Роби е прекрасна во филмот „Goodbye Christopher Robin“

Маргот Роби излегува од светот на комичните филмови и влегува во друга сфера на филмови, со оглед на нејзиното појавување…