Вака изгледа Андреја Пејиќ во купаќиШоу бизнис и трач
Секоја чест

Вака изгледа Андреја Пејиќ во купаќи

Андреја Пејиќ е една од најпознатите трансродни манекенкии и со фановите на друштвените мрежи она често споделува детали од приватниот…

Кајли и Травис направија идентични тетоважиШоу бизнис и трач
Ах љубов

Кајли и Травис направија идентични тетоважи

Изгледа врската меѓу Травис Скот и Кајли Џенер е посериозна отколку што мислевме, затоа што они се одлучија да направат…