Луна Џогани направи хаос со фотографијата во бикиниШоу бизнис и трач

Луна Џогани направи хаос со фотографијата во бикини

Луна отпатува во Грција на летен одмор, а кај нејзините следачи на инстаграм предизвика одушевување со коментари откако објави фотографија…

Анастасија Ражнатовиќ објави тажна семејна фотографијаШоу бизнис и трач

Анастасија Ражнатовиќ објави тажна семејна фотографија

Анастасија Ражнатовиќ ги растажи своите следачи на инстаграм кога објави, како што она напиша, најтажната семејна слика. На неа се…

Цеца сподели интимна фотографија со ФлорианШоу бизнис и трач

Цеца сподели интимна фотографија со Флориан

Иако песната ‘Анѓео другог реда’ е голем хит, па така и за 10-тина дена спотот е прегледан преку 2 милиони…

И во седмата деценија сака да ја покажува долната облекаШоу бизнис и трач

И во седмата деценија сака да ја покажува долната облека

Крис Џенер без шминка го привлекува вниманието на јавноста. Во седмата деценија таа е негувана и убава жена, но за…

Сабрина Тубиќ денес е позната модна блогерка и заработува на убавинаМода и убавина

Сабрина Тубиќ денес е позната модна блогерка и заработува на убавина

Босанската модна блогерката Сабрина Тубиќ е се попозната во регионот. Иако денес води ќивот полн со патувања и добра забава,…