Заборавена лозинка

Најнови објави

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 19.07.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 19.07.2018

ОВЕН ЉУБОВ:Различните несогласувања кои вам ве пратат во дијалогот со саканата личност…

Шоу бизнис и трач

Кејти Пери проговори за депресијатаШоу бизнис и трач

Кејти Пери проговори за депресијата

Американската пејачка Кејти Пери откри дека била „скршена и повредена“ од реакциите…

Мода и убавина

Плус-сајз моделот Ешли Грем позира за Харперс БазарМода и убавина

Плус-сајз моделот Ешли Грем позира за Харперс Базар

Плус-сајз моделот Ешли Грем позира  за насловната страница на августовското издание на британскиот Харперс Базар. Моделот со раскошни облини е…

Спорт

Ливерпул без Чембрлејн во претстојната сезонаСпорт
Разочарувачки

Ливерпул без Чембрлејн во претстојната сезона

Новата натпреварувачка сезона во фудбал е се поблиску, а екипите макотрпно се…