Заборавена лозинка

Најнови објави

Хит Леџер или Хоакин Феникс? Кој е подобар Џокер?Шоу бизнис и трач

Хит Леџер или Хоакин Феникс? Кој е подобар Џокер?

Со излегувањето на долго очекуваниот филм на режисерот Тод Филипс, пристигна и…

Што ја убива желбата за секс кај мажите во денешно време?
има многу фактори кои влијаат, но еден најмногу
Што ја убива желбата за секс кај мажите во денешно време?
Најдобри несекојдневни места за кампување во Европа
Каде се наоѓаат, како да стигнете до нив, која им е цената, итн
Најдобри несекојдневни места за кампување во Европа
Kако да ја инсталирате “Dark Mode” опцијата на Инстаграм
За разлика од Твитер, кај Инстаграм не може да го вклучите и исклучите темниот режим од самата апликација.
Kако да ја инсталирате “Dark Mode” опцијата на Инстаграм
Како да ја заштитите кожата во текот на ладните есенски денови?
Есента може да биде сурова кон кожата.
Како да ја заштитите кожата во текот на ладните есенски денови?

Шоу бизнис и трач

Живот

Loader..
Што ја убива желбата за секс кај мажите во денешно време?Занимливости
има многу фактори кои влијаат, но еден најмногу

Што ја убива желбата за секс кај мажите во денешно време?

Ако сте изложени на стрес и распнати на илјадници обврски секојдневно, обидувајќи се да го максимизирате секој ден, организмот оптоварен…

Мода и убавина

Како да ја заштитите кожата во текот на ладните есенски денови?Мода и убавина
Есента може да биде сурова кон кожата.

Како да ја заштитите кожата во текот на ладните есенски денови?

Есента може да биде сурова кон кожата. Ниската влажност и ниските температури во текот на есента ја прават кожата сува и иритирана, што…

Започнува сезоната на “Yellow Boots”
Никогаш не излегуваат од мода
Започнува сезоната на “Yellow Boots”
M2 BEAUTE бренд кој го носи луксузот на Вашето лице
M2Beauté се смета за  специјалист помеѓу луксузните брендови на убавина
M2 BEAUTE бренд кој го носи луксузот на Вашето лице

Мобилни и технологија

Kако да ја инсталирате “Dark Mode” опцијата на Инстаграм
За разлика од Твитер, кај Инстаграм не може да го вклучите и исклучите темниот режим од самата апликација.

Kако да ја инсталирате “Dark Mode” опцијата на Инстаграм

Како Samsung го промени светот на дигиталната технологија?
омпанијата оваа значајна годишнина ќе ја обележи со уникатни понуди

Како Samsung го промени светот на дигиталната технологија?

Музика и филм

Конечно долгоочекуваниот “The Irishman”
Ново ремек дело на Скорсезе

Конечно долгоочекуваниот “The Irishman”

Конечно првиот трејлер за филмот The Irishman
Ал Пачино, Роберт Де Ниро и Џо Песци во многу очекуваниот филм на легендарниот Мартин Скорсезе.

Конечно првиот трејлер за филмот The Irishman

The Sopranos, најдобра серија на 21 век!
Се сложувате ли со ова?

The Sopranos, најдобра серија на 21 век!

Спорт

Меси со глас за Роналдо во изборот на ФИФА за најдобар фудблерСпорт
Аргентинецот се врати на тронот

Меси со глас за Роналдо во изборот на ФИФА за најдобар фудблер

Еден од најдобрите фудбалери во историјата на фудбалот, Лионел Меси, ја освои…

Авто-мото

МИ-ДА Гранд Моторс на нова, модерна локација и со нова понуда
Новата локација на Ford Македонија се наоѓа на ул. „Босна и Херцеговина“ бр. 1

МИ-ДА Гранд Моторс на нова, модерна локација и со нова понуда

Model 3 на Тесла е сеуште лидер кај електричните автомобили
Електричниот Tesla Model 3 го замени Volkswagen Polo во септември од првото место на списокот со најпродавани автомобили во Холандија

Model 3 на Тесла е сеуште лидер кај електричните автомобили

Супериорно и елегантно – Volkswagen го претстави своето ново лого
Помина еден месец откако Volkswagen го претстави благо изменетото лого, а сега ги претстави и другите редизајнирани ознаки.

Супериорно и елегантно – Volkswagen го претстави своето ново лого