Зајн и со лоша фризура е секси

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 18.03.2017 - 18:42

Зајн Малик се наоѓа на првото место на листата на најпосакувани фраери помлади од 30 години.

Неодоливиот некогашниот член на бендот One Direction свесен е за тоа дека е неодолив кај понежниот пол. Малик објави фотографија на социјалните мрежи каде доби илјадници коментари за толку брзо време и тоа на слика каде позира со бушава коса.