Загрејте се со фотките на оваа секси девојка од Мајами

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 17.12.2016 - 21:35

Лина Перез е девојка која е родена во 1992 година, а доаѓа од сончевата Флорида, директно од бескрајните песочни плажи на Мајами за да ги затопли нашите студени денови.

Таа работи како модел, а главно е фокусирана на рекламирање на долна облека и костими за капење, па не е и ни чудно што ужива во огромна популарност на Инстаграм.

Својот сексапил го покажа и красејќи ги страниците на најпознатото списание за мажи "Playboy", а на својот профил на Инстаграм, каде ја следат 1,4 милиони луѓе, исто така секојдневно објавува провокативни фотографии.