Вака старлетата го прослави својот роденден

Вака старлетата го прослави својот роденден

Поранешниот модел и бодибилдер Џоди Марш го прослави својот 39-ти роденден гола и во теретана вежбајќи.

Розевитеа чорапите кои се вклопуваа со нејзината сегашната боја на косата – беше само тоа што го носеше.

It’s my birthday so here’s a photo of me in my birthday suit 💗🙌🏼💋

A post shared by Jodie Marsh (@jodiemarshtv) on

„Ова е мојата роденденска облека” – рече Џоди, позирајќи пред огледало.

Марш претходно призна дека била бисексуална, а по фазата во која ја привлекувале само жени, таа сега тврди дека станала асексуална.

Во 2012 година, Џоди освои злато на шампионатот за бодибилдинг во Северна Америка.

🎅🏼🎄💋✨

A post shared by Jodie Marsh (@jodiemarshtv) on