Убавица која е совршен спој на сексапил и здрав живот

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 24.11.2016 - 21:15

Кори Лин Вилкс е Канаѓанка која што е зависничка од фитнес и здрав живот, а мора да признаеме дека таа зависност и тоа како и се исплати.

Имено, Кори Лин има физички атрибути на кои би позавидела секоја жена, а кои се предмет на фантазии на многу мажи кои редовно коментираат на нејзиниот Инстаграм профил.

Таа е фитнес тренер, специјалист за вежби за затегнување на задникот, учесничка во изборот за "Мис Бикини", а обожава и да патува низ светот.

Уживајте во ова извајано тело и огромен сексапил!