#Убав живот

 • Вила од соништата
  Со неверојатен поглед на Лос Анџелес, Каталина и брегот на Калифорнија, овој приватен имот може да биде ваш за...
 • На поткровје
  Доколку сте љубители на естетиката и францускиот дизајн, тогаш подгответе се за воодушевувачки стан сместен во...
 • Чисто и романтично
  Неодоливо бело и романтично, со ретро шарм, топол амбиент и лежерна скандинавска нота - вака во неколку зборови...
 • Среде природа
  Ова е едноставно кажано најдобриот имот во долината Камас, кој неодамна е ставен на продажба по цена од 11,5...
 • Pool Paradise
  Шведска и нејзините скандинавски соседи се познати по своите сауни и базени...
 • А, вреди и тоа како!
  Кога некој го замислува рајот, на памет прво ви доаѓаат белите песоци и кристално бистрата вода. Повеќето...
 • Покрај Медитеранот
  Оваа неверојатна вила покрај азурниот брег, поточно во St. Jean Cap Ferrat се наоѓа на 100 метри над морското...
 • Топ ресорт
  Royal Service at Paradisus Varadero Resort & Spa e името на ова место кое ви кажува се што треба да знаете...
 • Живот на високо
  Поставен на неверојатна висина од 425 метри, овој апартман нуди глетка на Њујорк којашто ви го одзема здивот...
 • Во Мексико
  Футуристичкиот дизајн на вилата „Casa Gomez“ ја комбинира љубовта кон современите облици со комфорот на...
 • Ремек дело
  Оваа приказна датира речиси половина век, и станува збор за светски познатиот архитект Ричард Мејер и неговиот...
 • Егзотика!
  Во луксузните одморалишта „Paradisus Resort“, гостите можат да доживеат едно комплетно ново искуство на...
 • Едноставен дизајн
  Архитектонско студио од Њујорк комплетно го редизајнираше и реновираше овој дуплекс од 230м лоциран во...
 • Одличен дизајн
  Светски познатото дизајнерско студио Perkins+Will ја дизајнираше неверојатната луксузна вила Caruth Boulevard...
 • Еднособен стан
  Oваа шармантна оаза во Париз уште еднаш докажува дека вистинската боја за мали станови е белата...
 • Врвен дизајн
  Grovemade Desk Collection е линија на стилизирани дрвени аксесоари за работни маси дизајнирани од Џо Менсфилд и...
 • Sunset Strip Residence
  "Sunset Strip Residence", од дизајнерското студио "Mcclean Design Architects" е импозантна резиденција која ја...
 • Модерен дизајн
  Софистицираниот, класичен и типично машки апартман лоциран во Берлин, Германија е навистина совршено...
 • Во Јордан
  Сместена во опкружување кое изгледа како да е надвор од овој свет, во близина на јорданската страна на Мртвото...
 • Убавина!
  Вилата “La Minque” е една од најпрестижните вили сместени на Азурниот брег, благодарение на нејзината историја...