The Sun за интимниот онос меѓу Јелена и Душко

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 17.05.2017 - 21:48

Јелена Карлеуша е повторно во британските медиуми, но овој пат не станува збор за споредбата со светските припадничките на шоубизнисот, овој пат се почува за интимниот однос со сопругот Душко Тошиќ.


Британскиот The Sun ја пренесе веста за твит од загрижен фан на Бешикташ кој ја замоли Јелена да му го скрати своето тело на Тошиќ наредните три недели додека игра важни натпревари, а после тоа како што кажува он може да бидат интимни и секој ден ако така сакаат.