Спајдермен никогаш не изгледал посекси!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 12.01.2017 - 10:35

Ви текнува на жешката фотосесија во стилот на Хари Потер? Фотографката Сара Хестер се враќа со уште една секси фотосесија, а овојпат главната ѕвезда е Спајдермен!

Истиот модел Закари Хауел и овојпат се разголе пред објективот на Сара, но сега облечен во костим на Спајдермен и подготвен да ја заскокотка фантазијата на сите вљубенички во суперхероите.

Сара вели дека постојат премногу сексуализирани верзии од женските суперхерои, што време е да ја истражиме и другата страна. Ние викаме - Амин! :)