Совршените облини на мексиканската убавица Кара дел Торо!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 28.02.2017 - 21:22

Познато е дека жените од Мексико се исклучително атрактивни, а Кара дел Торо е уште еден пример дека тие зрачат со сензуалност.

Кара е Мексиканка која има пораснато во Тексас, а сега е успешен модел со адреса во Лос Анџелес. Таа има работено за многу познати брендови, како што се Guess, Beachbunny, Carl's Jr и World Swimsuit.

Својата светска слава ја стекна преку социјалните мрежи, а секојдневно ги радува своите фанови со атрактивни фотографии.

Досега има посетено многу земји, а вели дека желба и е да ја посети Индонезија, поточно Бали.